بهترین مواد غذایی برای صبحانه ؛ از این نوشیدنی غافل نشوید | انرژی می‌گیرید و تا ناهار احساس گرسنگی نخواهید کرد

By aminkav

یک کاسه بلغور جو دوسر یا سایر غلات به‌علاوه مقداری کربوهیدرات در وعده صبحانه، انرژی و فیبر لازم برای بدن را تامین می‌کند و کمی پروتئین ماست یا کره بادام زمینی هضم غذای شما را…

ال‌ نینو به ایران بازگشت؟ ؛ یک اقیانوس‌شناس: بله! | باید آماده تغییر رژیم بارش‌ها، سیل، خشکسالی و بارندگی‌های تابستانی شویم

By aminkav

به اعتقاد محقق پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی، کاهش سرعت سامانه‌ «غرب‌وزان عرض‌های میانی» به‌دلیل گرمایش زمین موجب شده تا این سامانه به عرض‌های پایین‌تر نفوذ کند و نه فقط از روی دریای مدیترانه…

جوک نگویید در مورد نکونام؛ خودتان و اجدادتان بلیت ورزشگاه بارسلونا را هم نداشتید

By aminkav

بازیکن سابق استقلال تصریح کرد: من به باشگاه برنامه دادم اما برخی از اتفاقات دست من نیست. اگر لازم باشد کمک کنم، در خدمت دوستان خواهم بود. به گزارش همشهری آنلاین امیرحسین صادقی دوشنبه شب…

پُز آیفون با آنتن خالی! | روش‌های غیراستاندارد برای رجیستر کردن آیفون ۱۴ و ۱۵

By aminkav

«آیفون۱۴رجیستر نشد، چه کار کنیم؟ رجیستری آیفون‌های۱۴و ۱۵تضمینی!» اینها و تبلیغاتی از این دست در فضای مجازی، برخی عشاق آیفون را وسوسه کرده است تا سراغ خرید گوشی‌های جدید اپل بروند و دل به آن…

چطور وام بدون سود بگیریم؟

By aminkav

از قدیم گفتن از هر دست که بدی از همون دست میگیری. پس اگه از بانک وام بدون سود میخواید، باید قبلش سپرده بدون سود به بانک بدید. دریافت 5 MB کد خبر 851377 وزیری…