• تاریخ : ۴ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

 

سرانجام پس از ماه‌ها انتظار، کمپانی چینی وان‌پلاس از گوشی وان پلاس ۵  به‌عنوان جدیدترین پرچم‌دار خود رونمایی کرد. درحالی‌که این گوشی مشخصات قابل توجهی دارد، اما به نظر می‌رسد تمرکز کمپانی چینی بیشتر بر بهبودهای مربوط به دوربین جدید خود بوده اســت. وان پلاس ۵ از یک دوربین دوگانه بهره می‌برد که تقریبا در بین بیشتر پرچم‌داران به یک قابلیت مرسوم تبدیل شده اســت.

اما درحالی‌که بسیاری از منابع خبری اعلام کرده بودند وان پلاس ۵ همانند آیفون ۷ پلاس از زوم اپتیکال ۲x بهره می‌برد؛ کارل پی، از بنیان‌گذاران وان‌پلاس، اعلام کرده اســت که این ادعا صحت ندارد.

به نظر می‌رسد موضوعی پیش آمده اســت که باعث سردرگمی شده و باید شفاف‌سازی کنم. ما ادعا کردیم گوشی ما زوم دو برابری بدون افت کیفیت دارد، نه زوم اپتیکال دو برابری.

به گفته‌ی بنیان‌گذار وان‌پلاس، این دستگاه از زوم اپتیکال دو برابری بهره نمی‌برد و به‌جای آن به یک سیستم بزرگنمایی مجهز شده اســت که با زوم دو برابری، کیفیت افت نمی‌کند. پی در مورد این موضوع توضیح داده اســت که چطور زوم اپتیکال گوشی وان پلاس ۵ روی ۱٫۶x تنظیم شده اســت و زوم ۰٫۴x باقی‌مانده از تکنولوژی مالتی‌فریم SmartCapture بهره می‌برد.

این ادعا به این معنی اســت که دوربین گوشی مورد نظر از ترکیب زوم اپتیکال و دیجیتال برای عــکــس هـا نهایی بهره می‌برد. با اینکه این سیستم برای خیلی‌ها اهمیتی ندارد؛ ولی خوب اســت که کمپانی تصمیم گرفـــــته طریقهنگری کند.

منبع: NEOWIN

 

1498427797 442 dfdsfdsf گوشی وان پلاس 5 قابلیت زوم اپتیکال دو برابری ندارد

< src="http://.sahandar.com/faradars/show.php?ref=itradar.ir&w=600&h=500&id=1&template=related&title=%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8+%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C+%D8%A7%D8%B2+%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D8%B1+%D9%88%D8%A8" scrolling="no" style="background: #FFF url(//.sahandar.com/faradars/images/loading.gif) no-repeat center; width: 600px; height: 500px; max-width: 100%;" frameborder="0">

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته گوشی وان پلاس ۵ قابلیت زوم اپتیکال دو برابری ندارد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما