• تاریخ : ۳۰ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

نفیسه طریقهن در تحلیل اقدام موشکی ایـــران علیه تکفیری‌ها و داعشی‌ها گفت که با حرکت شب گذشته سپاه پاسداران دنیا نیز متوجه شد ایـــران در کمال آرامش در زمانهای حساس با اقتدار عمل می‌کند.

137290 141 نظر بازیگر زن درباره اقدام موشکی ایـــران علیه داعش

 

با این حرکت تمام دنیا متوجه شدند که ایـــران در کمال آرامش و سکوتی که دارد مقتدر اســت و در زمانهای حساس با اقتدار عمل می‌کنند.
 
تسنیم نوشت: نفیسه طریقهن در تحلیل اقدام موشکی ایـــران علیه تکفیری‌ها و داعشی‌ها گفت که با حرکت شب گذشته سپاه پاسداران دنیا نیز متوجه شد ایـــران در کمال آرامش در زمانهای حساس با اقتدار عمل می‌کند.
 
نفیسه طریقهن بازیگر سینما و تلویزیون گفت: با آن که بسیار از جنگ نفرت دارم و آرزومندم که هیچ زمانی جنگی در کشور صورت نگیرد؛ اقدام شب گذشته سپاه پاسداران کشورمان، بسیار برایم خوشایند بود؛ چرا که با این حرکت تمام دنیا متوجه شدند که ایـــران در کمال آرامش و سکوتی که دارد مقتدر اســت و در زمانهای حساس با اقتدار عمل می‌کنند.
 
او ادامه داد: به نظرم نیروهای تکفیری داعش  موجودات بی‌هویتی هستند که نمی‌توان به آنها لقب حیوان را هم داد؛ چرا که حیوانات نیز رحم و مروت دارند؛ اما این موجودات فقط به فکر اهداف پست خویش هستند.
 
این بازیگر سینمای ایـــران افزود: کشور ایـــران کشوری بسیار قدرتمند اســت و داعشی‌ها برای آن تهدیدی‌ به حساب نمی‌آیند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته نظر بازیگر زن درباره اقدام موشکی ایـــران علیه داعش اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما