• تاریخ : ۳۰ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

مرد کهنســالی در شهر ســالتا در کشور آرژانتین ادعا می‌کند که دیکتاتور معروف آلمان آدولف هیتلر اســت که در ۷۰ ســال گذشته مخفی شده بوده.

323260 979 مرد ۱۲۸ ســاله ادعا می‌کند که هیتلر اســت!

به نقل العربیه، در مصاحبه با روزنامه دست‌راســتی «ال-پاتریوت»، یک تبعه سابق آلمان می‌گوید که در ســال ۱۹۴۵ با پاسپورتی به نام هرمن گونتربرگ از آلمان به آرژانتین مهاجرت کرده اســت.

او ادعا می‌کند که پاسپورت او جعلی بوده و از سوی گشتاپو در روزهای آخر جنگ صادر شده و او رهبر سابق نازی‌ها آدولف هیتلر اســت.

او می‌گوید بعد از آنکه سرویس جاسوسی اسراییل در ســال گذشته به سیاســت تعقیب مجرمان جنگی نازی خاتمه داد تصمیم گرفـــــته که از مخفیگاه خارج شود.

او می‌گوید: «من برای جرائمی سرزنش شده‌ام که هرگز انجام نداده ام. به همین دلیل بیش از نیمی از عمر خود را در مخفیگاه گذرانده‌ام و به این ترتیب مجازات شده ام».

این مرد کهنســال می‌گوید قصد دارد تا شرح حال خود را بنویسد و عــکس عمومی خود را مجددا برقرار کند.

او می‌گوید: «من به عنوان مردی بد معرفی شده‌ام زیرا جنگ را باخته ام. وقتی مردم با داســتان زندگی من آشنا شوند نظر آنها عوض خواهد شد».

او می گوید که کتاب او با عنوان «آدولف هیتلر» در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد.

بسیاری از مردم و از جمله همسر این مرد، آنجلا مارتینز، که برای ۵۵ ســال زن او می باشد باور ندارند که او آدولف هیتلر اســت و می‌گویند که این مرد از دچار اختلالات مغزی شده اســت.

خانوم مارتینز می‌گوید شوهرش در گذشته هرگز در باره هیتلر سخن نگفته، تا ۲ ســال پیش که به بیماری آلزایمر مبتلا شده اســت.

او می‌گوید: «بعضی وقت‌ها او من را نمی‌شناسد و نمی داند که کجاســت. بنظر می رسد که در حالت نیمه هوشیار باشد و از یهودیان و شیاطین حرف می‌زند. بعد از مدتی به حالت عادی باز می گردد».

او معتقد اســت که شوهرش در گذشته احتمالا از افراد نازی بوده، اما یقین دارد که او هیتلر نیست.

حتی اگر ادعای این مرد بنظر غیرمحتمل باشد، اما این موضوع باعث شده تا در اسراییل و در میان جامعه یهودی آمریکا باردیگر موضوع تعقیب مجرمان جنگی نازی مطرح شود.

سازمان اطلاعات موساد با دستگیری آدولف آیشمن در ســال ۱۹۶۰ در آرژانتین قدرت خود را به نمایش گذاشت، اما این سیاســت ســال هاســت که کنار گذاشته شده اســت.

«مرکز وازنتال» که کار تعقیب و محاکمه جنایتکاران نازی را دنبال می‌کند در ماه مارس از دولت اسراییل انتقاد کرد که در این زمینه «همکاری چندانی» نمی کند.

اکنون بیش از ۷۰ ســال از پایان جنگ جهانی دوم می‌گذرد، و کشورها و موسسه‌های کمی هنوز سعی در پیدا کردن و مجازات نازی‌های باقی مانده انجام می دهند و بدون تردید بیشتر آنها بدون آنکه مجازات شوند تاکنون مرده اند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته مرد ۱۲۸ ســاله ادعا می‌کند که هیتلر اســت! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما