• تاریخ : ۱۶ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

یک دستگاه خودروی وانت‌ پیکان حامل بار میوه به هنگام حرکت در مسیر غرب به شرق جاده خاوران به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شده و به شدت با بلوک های سیمانی وسط جاده برخورد کرده بود.

141134 106 عــکــس هـا/ متواری شدن راننده وانت پس از آتش‌ سوزی خودرو

 

راننده خودروی پیکان وانت پس از واژگون شدن و آتش‌ سوزی خودرو از محل حادثه متواری شد.

 
به نقل سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۷ صبح امروز آتش‌سوزی یک خودرو در جاده خاوران، نرسیده به شهرک خاورشهر به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بلافاصله زنگ ایستگاه های ۱۲۱ و ۷۸ را به صدا درآورد و با توجه به ترافیک سنگین صبحگاهی در محدوده این حادثه، آتش‌نشانان اعزامی را از دو مسیر مخالف به محل حادثه اعزام کرد.
 
مصطفی اسدزاده یکی از فرماندهان آتش‌نشانان حاضر در محل، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی وانت‌ پیکان حامل بار میوه به هنگام حرکت در مسیر غرب به شرق جاده خاوران به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شده و به شدت با بلوک های سیمانی وسط جاده برخورد کرده بود.
 
وی ادامه داد: به دنبال این حادثه، خودروی وانت به حالت نیمه واژگون متوقف شده، به یک‌باره آتش گرفـــــته و بنابر گفته شاهدان، راننده این خودرو بعد از این حادثه از محل متواری شده بود.
 
این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش‌نشانی بی‌درنگ ضمن ایمن‌سازی محل حادثه و نصب علائم هشداردهنده ترافیکی، با اســتفاده از یک رشته لوله آبدهی مشغول خاموش کردن آتش شدند، در ادامه این عملیات، آتش‌نشانان پس از خاموش کردن کامل آتش خودرو و نیز جستجوی داخل آن به منظور اطمینان از عدم وجود سرنشینان محبوس شده احتمالی، این خودرو را به حالت اولیه بازگردانده و سپس به حاشیه امن جاده منتقل کردند.
 
محل حادثه با پاکسازی سطح جاده از بقایای این تصادف، برای تردد خودروها ایمن شد، این حادثه مصدومی نداشت و پلیس راهور با حضور درصحنه تصادف به بررسی علت وقوع این حادثه پرداخت.

 

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته عــکــس هـا/ متواری شدن راننده وانت پس از آتش‌ سوزی خودرو اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما