• تاریخ : ۱۴ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : آی تی

به گزارش ایسنا، جلیل بالایی با بیان اینکه در نوروز ۹۷ نیز همچون سالهای گذشته مجموعه تاریخی طاق بستان در صدر بازدیدهای نوروزی استان کرمانشاه قرار دارد، اظهار کرد: تا پایان یازدهمین روز از نوروزجمعا ۹۳ هزار و ۸۳۰ میهمان و گردشگر نوروزی از مجموعه تاریخی طاق بستان بازدید داشته اند.

وی ادامه داد: در طول ایام نوروز ۹۷ سعی کرده ایم با اجرای برنامه های شاد و متنوع، خاطره ای خوب از استان کرمانشاه را برای گردشگران رقم بزنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه تصریح کرد: برپایی دهکده عشایری در محوطه تاریخی طاق بستان با عرضه سوغات، آش ها و شیرینی های محلی و نیز پخت نان ساجی از جمله این برنامه ها است.

به گفته این مسئول نمایشگاه صنایع دستی محوطه تاریخی طاق بستان نیز در نوروز امسال با استقبال گسترده گردشگران و میهمانان نوروزی مواجه شده است.

وی نوروزگاه طاق بستان را از مهمترین نوروزگاه های استان برشمرد و گفت: این نوروزگاه هر روز عصر از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برنامه های مفرحی را برای گردشگران اجرا می کند که تاکنون بسیار مورد توجه آنان قرار گرفته است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: باتوجه به استقبال گسترده ای که در ایام نوروز از محوطه تاریخی طاق بستان شده، ساعت کار این محوطه تا حضور آخرین گروه گردشگران در محوطه ادامه دارد.

انتهای پیام

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما