• تاریخ : ۱۵ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

سامانه موشکی اس ۳۰۰ در کشور مستقر اســت و از آن اســتفاده می‌شود و سامانه باور ۳۷۳ ســال آینده وارد شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور می‌شود.

140893 349 سامانه موشکی اس ۳۰۰ در کشور مستقر اســت

اینکه مردم از ما مطالبه می‌کنند که سامانه باور ۳۷۳ به کجا رسید و یا اس ۳۰۰ چه شد؟ حق مردم اســت و نشان دهنده‌ بالندگی اندیشه‌ مردم کشورمان می‌باشد.

 

 به نقل تسنیم، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: سامانه موشکی اس ۳۰۰ در کشور مستقر اســت و از آن اســتفاده می‌شود و سامانه باور ۳۷۳ ســال آینده وارد شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور می‌شود.
 
امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در حاشیه همایش اندیشه و قلم ارتش در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت سامانه بومی «باور ۳۷۳» گفت: مطالبه همین موضوع نوعی اندیشه و قلم اســت.

 

اینکه مردم از ما مطالبه می‌کنند که سامانه باور ۳۷۳ به کجا رسید و یا اس ۳۰۰ چه شد؟ حق مردم اســت و نشان دهنده‌ بالندگی اندیشه‌ مردم کشورمان می‌باشد.
 
وی افزود: سامانه موشکی اس ۳۰۰ در کشور مستقر اســت و از آن اســتفاده می‌شود و سامانه باور ۳۷۳ که اندیشه مردم بر آن اســت که ما می‌توانیم سامانه‌ای قوی‌تر از اس ۳۰۰ بسازیم، تا پایان امســال به فضل الهی تست خواهیم کرد و ســال آینده وارد شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور می‌شود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته سامانه موشکی اس ۳۰۰ در کشور مستقر اســت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما