• تاریخ : ۲۷ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : آی تی

“اتوبان موتورز (Autobahn motors)” فروشنده‌ی خودروهای دست دوم، در نمایشگاه بعدی خود از “بزرگترین ماشین فروش اتوماتیک خودروهای لوکس جهان” رونمایی می‌کند.

آی تی سواد کوه – نوشابه و چیپس سیب‌زمینی را فراموش کنید – یک “ماشین فروش اتوماتیک” در سنگاپور وجود دارد که خودروهای لوکس، از جمله بنتلی، فراری و لامبورگینی تحویل می دهد!
“اتوبان موتورز” فروشنده‌ی ماشین‌های دست دوم، در ماه دسامبر، نمایشگاه پیشرفته‌ای را در ۱۵ طبقه افتتاح کـــرد که در آن، خودروها در ۶۰ ردیف نمایش داده می‌انجام گرفتند. این ساختمان، به عنوان “بزرگترین ماشین فروش اتوماتیک خودروهای لوکس جهان” به صدور صورتحساب برای مشتریان می پردازد.
مشتری‌ها در طیقه‌ی همکف، ماشین موردنظر خود را برای مشاهده از روی صفحه نمایش انتخاب می‌کنند. مسئولان نمایشگاه می گویند به لطف سیستم های پیشرفته‌‌ ای که گیمابی خودروها را مدیریت می کنند، خودروی مورد نظر ظرف ۱ تا ۲ دقیقه در دسترس خواهد بود.
گری هانگ، مدیرکل “اتوبان موتورز” اظهار داشت: دنبال از ساخت این ماشین فروش اتوماتیک هستفاده‌ی بهینه از فضا در کشور کوچک سنگاپور و همچنین باقی ماندن در کورس رقابت هست.
او به رویترز گفت: “از یک طرف باید ملزومات جمع‌آوری تعداد زیادی خودرو را فراهم می‌کـــردیم و در عین حال، از طرف دیگر می‌خوهستیم خلاقانه و نوآورانه عمل کنیم.”
وی افزود: سرمایه دارهایی وجود دارند که علاقه‌مندند از سیستم مدیریت موجودی خودروهای این شرکت برای ارائه‌ی خدمات پارکینگ، هستفاده کنند.
ماشین‌های سفارشی مختلفی، از اتومبیل‌های ورزشی لوکس مدرن گرفته تا خودروهای کلاسیک، از جمله Morgan Plus4 مدل ۱۹۹۵، در این دستگاه فروش اتوماتیک وجود دارند.
شرکت آمریکایی کاروانا هم از چنین برج‌هایی برای فروش اتومبیل‌های دست دوم بهره می‌گیرد. این شرکت در ماه مارس، ساختمان ۸ طبقه‌ای را با گنجایش ۳۰ حودرو در سن آنتونیو، تگزاس افتتاح کـــرد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما