• تاریخ : ۱۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

1304271 725 دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب

توما: دادستان عمومی و انقلاب مرکز اســتان البرز از دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب که در زمینه فطریقه مواد مخدر در منطقه حصار کرج فعال بودند خبر داد.

حاجی رضا شاکرمی دادستان کرج در تشریح اقدامات این گروه گفت: اعضای این باند در کوه‌ها و دره‌های منطقه حصار کرج مستقر بوده و اقدام به تهیه و فطریقه مواد مخدر می‌کردند.

وی افزود: در پی گزارش انتظامی مبنی بر فطریقه مواد مخدر در خط چهار حصار از سوی گروهی موسوم به افعی مرداب در کوه‌ها و دره‌های این منطقه پرونده به شعبه ۱۳ بازپرسی کرج ارجاع شد و بازپرس مربوطه دستور قضایی جمع آوری ادله و دستگیری مته‌مان را صادر کرد.

به گفته شاکرمی اعضای این گروه با پناه گرفـــــتن در میان کوه‌ها نسبت به تحرک و رفـــــت و آمد افراد در منطقه از طریق گماردن نگهبان و بازرس اشراف داشته و حساس بودند و به همین دلیل امکان دستگیری آن‌ها تقریبا سخت شده بود.

دادستان کرج تاکید کرد: پس از دستگیری دو نفر از اعضای باند اطلاعات لازم در خصوص نحوه رفـــــت و آمد و فعالیت اعضای باند به دست آمد و پس از آن نسبت به دستگیری مته‌مان اقدام شد.

شاکرمی افزود: از مته‌مان هنگام دستگیری و شناسایی محل اختفا و فعالیت، ۴۰ گرم مواد روانگردان، تعداد زیادی قمه و چاقو، یک اسلحه شکاری و آلات اســتعمال مواد مخدر کشف و ضبط شد.

او اظهار کرد: به غیر از یک متهم تحت نظر، برای سایر مته‌مان قرار بازداشت موقت صادر شد و پرونده با صدور دستور قضایی در جریان رسیدگی اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته دستگیری هشت نفر از اعضای باند افعی مرداب اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما