• تاریخ : ۴ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

تا به امروز میانگین زمان رسیدن ۴۰ دقیقه را ثبت کرده ایم و می خواهیم تا پایان ســال به عدد ۳۰ دقیقه برسیم. بدیهی اســت که همین بهبود زمان امدادرسانی و سرویس دهی می تواند در جلب رضایت مشتریان تاثیر داشته باشد.

شرکت نگین خودرو که چند وقتی اســت خدمت نگین سرویس را برای مشتریان خود راه اندازی کرده اســت، روز گذشته این ناوگان را به سرویس های جدید مجهز کرد. ناوگان نگین سرویس در حال حاضر با ۳۵ وسیله نقلیه در کشور به مشتریان رنو خدمت رسانی می کند. داســتر، تندر۹۰ پیکاپ و موتور سیکلت جز وسایل نقلیه ای اســت که نگین خودرو آن ها را برای خدمت رسانی به مشتریان خود برگزیده اســت.

در همین خصوص با داود تقی زاده، رئیس نگین سرویس و امداد شرکت نگین خودرو گفتگویی داشتیم. ابتدا در خصوص پوشش سراسری نگین سرویس و امداد جاده ای این شرکت برای مشتریان سوالی را مطرح کردیم. تقی زاده در پاسخ به این سوال گفت: «در حال حاضر با ناوگان ۳۵ دستگاهی به مشتریان خود خدمت رسانی می کنیم. بخش عمده ای از خدمات نگین سرویس در شهرستان ها ارائه می شود و شاهد هستیم که در آن بخش ها هم اســتقبال خوبی از این خدمت شده اســت».

– برنامه ای برای تجهیز دوباره نگین سرویس دارید؟

بله به طور قطع شرکت در برنامه های خود تجهیز این ناوگان را دیده اســت. تا پایان امســال تمام شعب و نمایندگی های ما مجهز به ناوگان نگین سرویس و امداد می شوند. همچنین برای شهر تهران هم ۱۰ دستگاه خودرو امداد و ۵ دستگاه موتور سیکلت تا پایان ســال به ناوگان اضافه می شود. تجهیز این خدمت به موتور سیکلت و خودرو برای این اســت تا زمان رسیدن به مشتری به حداقل ممکن برسد.

712841 676 خدمات متفاوت نگین خودرو به تمامی مشتریان خود (+تصــویر)

– در حال حاضر چقدر طول می کشد که به مالک خودرو برای ارائه خدمات برسید؟

تا به امروز میانگین زمان رسیدن ۴۰ دقیقه را ثبت کرده ایم و می خواهیم تا پایان ســال به عدد ۳۰ دقیقه برسیم. بدیهی اســت که همین بهبود زمان امدادرسانی و سرویس دهی می تواند در جلب رضایت مشتریان تاثیر داشته باشد.

– خدمات نگین سرویس تنها برای مشتریان نگین خودرو اســت؟

خیر. طبق سیاســت های نگین خودرو و رنو فرانسه، نگین سرویس به تمام خودروهای وارداتی رنو که چه از طریق شبکه نگین خودرو و چه از طریق واردات متفرقه به بازار کشور آمده اند، خدمات شایسته ای را ارائه دهیم.

– بخشی از خدمات نگین خودرو، انجام سرویس های دوره ای در محل مشتری اســت. آیا انجام این سرویس ها در محل، برای مشتریان هزینه بیشتری را به دنبال دارد؟

خدمات امدادی نگین خودرو در طول مدت گارانتی خودرو به صورت رایگان برای مشتریان انجام می شود. خدمات سرویس های دوره ای در محل هم در ســال اول برای مشتریان نگین خودرو رایگان اســت. از ســال های بعد مشتریان برای دریافت این خدمات تنها هزینه رفـــــت و آمد مازاد هزینه های جاری سرویس پرداخت می کنند. نرخ تمامی خدمات ما در نگین سرویس و نمایندگی ها ثابت بوده و قرار نیست که خدمت افزایش نرخ خدمات را به دنبال داشته باشد.

712843 627 خدمات متفاوت نگین خودرو به تمامی مشتریان خود (+تصــویر)

– آیا تمام سرویس های دوره ای در محل مورد نظر مشتری انجام می شود؟

سیاســت نگین سرویس این اســت که بتواند خدمات شایسته و مناسب در راحتترین حالت برای مشتری فراهم کند. بدیهی اســت که اکثر خدمات و سرویس های دوره ای توسط ناوگان نگین سرویس برای مشتریان انجام می شود. ولی برای برخی سرویس ها مانند تعویض تسمه تایم، مشتریان باید به نمایندگی های شرکت مراجعه کنند.

– برخی مالکان خودروهای مختلف وقتی ناوگان امداد خودروی مورد نظر خود را فرا می خوانند، با عدم حضور خودروهای امدادی رو به رو می شوند. آیا نگین خودرو در بحث امداد و سرویس به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می کند؟

در بحث امدادهای جاده ای تمام ناوگان نگین سرویس به صورت ۲۴ ساعته کار می کنند و در هر جایی از جاده های کشور به مشتریان خدمات امدادی را ارائه می کنند. ولی در بحث سرویس های دوره ای در محل، نگین سرویس در ساعات اداری کار خود را انجام می دهد. در آینده نزدیک خدمات سرویس های دوره ای هم در روزهای تعطیل فعال می شود تا مشتریان بتوانند با آسایش بیشتری از خودروهای رنو خود اســتفاده کنند.

– رضایت مشتریان از نگین سرویس چگونه اســت؟

در ســال ۹۵ با ارزیابی که از مشتریان نگین خودرو داشتیم، ۹۵% مالکان خودرو از خدمت نگین سرویس رضایت کامل را داشتند. پنج نسبتی هم مابقی هم بیشتر به خاطر ترافیک و دیر رسیدن خودرو خدمات ناراضی بودند که در ســال جاری این مسئله به طور کامل با افزایش ناوگان نگین سرویس حل می شود. در حال حاضر اپلیکشینی هم برای بحث امداد نگین خودرو آماده کرده ایم که مشتریان می توانند این نرم افزار را از طریق بازار و اَپ اســتور نصب کنند و دیگر با اعلام لوکیشن خود، امداد و خدمات سریع تری را تجربه نمایند. باید اشاره کرد با توجه به این که نگین سرویس نیروهای مجرب و آموزش دیده ای را دارد و از تمام ابزار مخصوص رنو برای تعمیرات و سرویس های دوره ای اســتفاده می کند، بدیهی اســت که رضایت مشتریان در سطح قابل قبولی باشد. در حال حاضر برای شهر تهران روزانه بیش از ۲۵ سرویس در محل توسط نگین سرویس انجام می شود و در شهرستان ها هم  آمار میانگین سه سرویس در روز را داریم.

712842 296 خدمات متفاوت نگین خودرو به تمامی مشتریان خود (+تصــویر)

– عمده تماس های به نگین سرویس برای خدمات در محل اســت یا مسائل امدادی؟

در حال حاضر بر روی تمامی خودروهای تازه تحویل خود لوگو نگین سرویس را نصب کرده ایم و شماره این ناوگان، یعنی ۷۳۴۵۵۱ را روی آن درج کرده ایم. بدیهی اســت که در این چند ســاله به خاطر کیفیت ثابت شده محصولات رنو در ایـــران با کمتر مورد امدادی برخورد کرده ایم. امروز اکثر کسانی که با نگین سرویس تماس می گیرند، خواهان خدمات در محل هستند و طبق روند عادی کار، ما به نیاز مشتریان پاسخ می دهیم. در صورتی هم که مالکان خودروهای وارداتی رنو نیاز به مشاوره فنی داشته باشند، می توانند با همین شماره تماس بگیرند و به صورت مستقیم با کارشناسان رنو صحبت کنند.

 بدیهی اســت که این نوع خدمات رسانی به مشتریان رنو در کنار محصولات جدید و به روز این برند فرانسوی می تواند رضایت مالکان رنو را افزایش دهد. همچنین در ســال گذشته شاهد بودیم که رنو در بحث رشد فطریقه پیشتاز بوده و خدمات و نحوه فعالیت نگین خودرو این اتفاق را رقم زده اســت. سبک جدید از خدمات به مشتری در ایـــران که حالا توسط نگین خودرو رایج شده اســت، بزودی می تواند سهم بازار محصولات وارداتی رنو را در کشور افزایش دهد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته خدمات متفاوت نگین خودرو به تمامی مشتریان خود (+تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما