• تاریخ : ۲۷ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : آی تی

هفته‌ی گذشته شارپ از میانرده‌ی بدون حاشیه خود Aquos S2 رونمایی کرد. حال تصاویری از پرچمدار جدید این شرکت فاش شده است. در ادامه با آی تی سواد کوه همراه باشید.

خانواده Aqous جزو اولین گوشی‌های بدون حاشیه هستند، اما فروش زیادی در خارج از ژاپن را تجربه نکردند. تنها عضو این خانواده که به بازارهای غربی راه یافت Crystal بود که رسما از طریق Sprint عرضه شد.

با در نظر داشتن اینکه امسال تقریبا همه کمپانیها بدنبال کم کردن حاشیه هستند شارپ نیاز دارد تا کمی نسبت صفحه نمایش به بدنه را زیاد کند که گویا این کار را انجام داده است.

پرچمدار ناشناخته شارپ به تازگی در تصاویری لو رفته است. این دستگاه کمی شبیه به Aqous S2 تازه معرفی شده است اما قسمت پایین آن بسیار کم حاشیه است به طوری که دیگر فضای برای دکمه فیزیکی وجود ندارد، بنابراین شارپ این فضارا با نوارLED پر کرده است. دوربین سلفی نیز به جای بودن در مکان آزار دهنده بالا به قسمت پایین منتقل شده است.

 در  مورد اینکه این تصاویر چقدر صحت دارند، با توجه به گوشی‌های هوشمندی که امسال عرضه شدند این تصاویر غیرممکن بنظر نمی‌رسند و با در نظر داشتن اینکه شارپ از اولین کمپانی‌هایی بود که به گوشی‌ بدون حاشیه روی آورد می‌توانیم بگوییم که این تصویر احتمالی پرچمدار جدید این شرکت است که احتمالا جانشینی برای خانواده Crystal X می‌باشد. در هر صورت بنظر ما احتمال فروش این گوشی در بازارهای بین المللی به باریکی حاشیه‌های آن است.

نظر شما در رابطه با طراحی این گوشی هوشمند چیست؟

Bookmark and Share

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما