• تاریخ : ۵ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

کاربران شبکه های اجتماعی، صدور چنین اطلاعیه ای را عجیب دانسته و آن را به باد تمسخر گرفـــــتند.

138555 715 بیعت مک دونالد با ولیعهد جدید سعودی!

 

محمد بن سلمان، ولی عهد جدید عربستان از طرف های بی ربط و غیر قابل پیش بینی هم بیعت گرفـــــت. ملک سلمان پادشاه عربستان، محمد بن نایف، ولی عهد خود را برکنار کرده و پسرش محمد بن سلمان ۳۱ ســاله را ولی عهد کرد.
 

به نقل العالم، روزنامه ایندیپندنت چاپ لندن در شماره روز جمعه ۲۳ ژوئن خود نوشت بیعت شخصیت ها با محمد بن سلمان همچنان ادامه دارد. اما در این بین اطلاعیه ای که رستوران های زنجیره ای مکدونالد در اعلام بیعت با ولی عهد جدید در یکی از روزنامه های سعودی منتشر کرده و یک صفحه کامل را به خود اختصاص داده، در داخل و خارج عربستان مایه شگفتی شده اســت.

چنانکه در صفحه رسمی این رستوران در تویتر آمده اســت در این اطلاعیه که روز چهارشنبه گذشته منتشر شد تصریح شده که این شرکت مراتب اطاعت و بیعت خود را با ملک سلمان بن عبد العزیز اعلام می کند.

مکدونالدز در این اطلاعیه بر اطاعت کامل و بیعت با محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولی عهد سعودی تأکید و برای او آرزوی موفقیت کرده اســت.

مالک شعبه سعودی مکدونالدز، مشعل بن خالد آل سعود، یکی از افراد وابسته به خاندان آل سعود اســت.

کاربران شبکه های اجتماعی، صدور چنین اطلاعیه ای را عجیب دانسته و آن را به باد تمسخر گرفـــــتند.

تعدادی از کاربران تویتر نیز با اشاره به رستوان های دیگری مثل “پیتزا هات”، “کنتاکی”، “دومینوز” و “برگر کینگ” از اعلام بیعت دو رستوران اخیر ابراز شگفتی کرده اند.

بن سلمان جوان ترین فرد از میان نوادگان عبدالعزیز اســت که به این سمت رسیده اســت؛ پیش از او محمد بن نایف، اولین نوه عبدالعزیز، بنیانگذار پادشاهی آل سعود اســت که در سن ۵۶ ســالگی به این سمت رسیده بود. ناظران پیش بینی کرده اند که ملک سلمان به زودی به نفع پسرش از قدرت کناره گیری می کند. بسیاری درباره خوی ماجراجویانه و بی تجربگی محمد بن سلمان اظهار نگرانی کرده اند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته بیعت “مک دونالد” با ولیعهد جدید سعودی! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما