• تاریخ : ۱۲ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

1297583 166 بازیکن ملی‌پوش به لیگ یک تبعید می‌شود؟

خبرگزاری فارس: بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال ذوب آهن به دلیل قانون سربازی ممکن اســت از حضور در لیگ برتر محروم شود.

 احسان پهلوان بازیکن ملی پوش تیم فوتبال ذوب آهن در این فصل باید طبق قوانین کشور به خدمت مقدس سربازی برود. پوشیدن پیراهن سربازی افتخاری برای هر ایـــرانی اســت تا به کشور و مردمش خدمت کند اما به نظر می‌رسد برای برخی از ملی پوشان در همه رشته‌های ورزشی به خصوص فوتبال باید تسهیلاتی در نظر گرفـــــته شود زیرا پوشیدن پیراهن تیم ملی هم نوعی خدمت به کشور محسوب می‌شود.

در حال حاضر احسان پهلوان بازیکن تیم ذوب آهن باید به خدمت سربازی برود اما به دلیل اینکه تیم تراکتورسازی از جذب بازیکن محروم اســت بازیکن ملی پوش ذوب آهن طبق قوانین باید به یک تیم نظامی دیگر برود که دو تیم ملوان و فجرسپاسی گزینه‌های پیش روی پهلوان هستند.

به این ترتیب احتمال دارد که بازیکن ملی پوش تیم ذوب آهن مجبور شود فصل آینده در لیگ یک به میدان برود که اتفاقی عجیب در فوتبال ایـــران محسوب می‌شود اینکه بازیکنی در حد تیم ملی به لیگی پایین‌تر تبعید شود فقط باعث دلسردی  باشگاه‌های سازنده می‌شود باشگاه‌هایی که بازیکنان را به فوتبال ملی ایـــران معرفی کنند اما هنگام بهره برداری مجبور شوند که آنها را به تیم‌های دیگر بفرستند و خودشان نتوانند از آنها اســتفاده کنند.

به نظر می‌رسد مدیران ارشد ورزش و فوتبال به همراه مسئولان نظام وظیفه باید در مورد بازیکنان سرباز در فوتبال قوانین جدید و به روزتری را وضع کنند تا هم باشگاه‌های سازنده از کشف و رشد اســتعدادها پشیمان نشوند و بتوانند از دستاوردهای خود اســتفاده کنند و هم شاهد رسوایی‌هایی مثل کارت خدمت سربازی جعلی که چند ســال پیش در فوتبال ایـــران رخ داد نباشیم.

فصل گذشته نیز دو بازیکن پرسپولیس یعنی امید عالیشاه و احمد نورالهی هم مجبور شدند از پرسپولیس به تراکتورسازی بروند که به دلیل محرومیت این باشگاه روزهای پرچالشی را در فوتبال ایـــران سپری کردند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته بازیکن ملی‌پوش به لیگ یک تبعید می‌شود؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما