• تاریخ : ۱۳ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : آی تی

شایعات زیادی درباره گلکسی اس ۹ شنیدیم و دو مرتبه درباره باتری آن نیز حدس و گمان هایی شنیدیم. اولین آن ها یک ماه پیش بود که می گفت باتری گلکسی اس ۹ بیشتر از باتری گلکسی اس ۸ است و دومین آن ها دو هفته پیش عنوان می کرد که ظرفیت باتری گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در مقایسه نسل قبل بیشتر نخواهد بود اما عملکرد آن بهتر می‌شود. حالا شایعه ای در تایید دومین شایعه عنوان منتشر شده که به ما می گوید باتری گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ همانند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸+ است. در ادامه با آی تی سواد کوه همراه باشید تا درباره باتری گلکسی اس ۹ صجبت کنیم.

باتری گلکسی اس 9

باتری گلکسی اس ۹

به صورت مشخص با حجم آن در تصویر بالا دیده می شود. حجم ۳۰۰۰ میلی آمپری باتری گلکسی اس ۹ تایید می شود که مهم ترین داده مورد انتظار ما نیز همین است. بدین ترتیب حجم باتری گلکسی اس ۹ با گلکسی اس ۸ دقیقا برابر است. اما باتری گلکسی اس ۹+ چه حجمی خواهد داشت؟

 

باتری گلکسی اس 9 پلاس

باتری گلکسی اس ۹ پلاس

گلکسی اس ۹+ نیز همانند گلکسی اس ۸+ از باتری ای به حجم ۳۵۰۰ میلی آمپر بهره می برد که البته این خروجی از ابعاد گلکسی اس ۹+ که ۲ روز قبل در مقایسه با گلکسی اس ۸+ منتشر شد نیز استنباط می شود.

به صورت کلی می توان گفت که اگر امید به افزایش عمر باتری گلکسی اس ۹ نسبت به گلکسی اس ۸ دارید باید همه آن را معطوف بهینه سازی بیشتر اندروید ۸ و چیپست اگزینوس ۹۸۱۰ یا اسنپدراگون ۸۴۵ کنید.

دید شما به این مسئله چیست؟‌ فکر می کنید سامسونگ به فکر عمر باتری گلکسی اس ۹ بوده است؟

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما