• تاریخ : ۲ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : مطالب

شرکت اولیکسار طیف کاملی از لوازم جانبی اپل آیفون ۸ برای پیش‌فطریقه عرضه کرده اســت که به‌واسطه‌ی آن‌ها، ظاهر و طراحی نهایی این گوشی نشان داده می‌شود.

مقاله‌های مرتبط:

شرکت اولیکسار که یکی از نام‌های مطرح درزمینه‌ی ساخت کیف، کاور و محافظ صفحه‌نمایش برای گوشی‌های هوشمند اســت، روز گذشته، طیف کامل کاورهای اپل آیفون ۸ را برای پیش‌فطریقه عرضه کرد. این کاورها طراحی نهایی جلو و پشت گوشی را نشان می‌دهند. ظاهرا شرکت اولیکسار این تصــویر‌ها را به‌واسطه‌ی اطلاعات و نقشه‌های به‌دست‌آمده از کارخانه‌های تولید قطعات آیفون ۸ در چین، به دست آورده اســت. این عــکــس هـا علاوه بر ظاهر گوشی، ابعاد گوشی را هم مشخص می‌کنند. همان‌طور که پیش‌تر در خبرهای مختلف خوانده بودید، حاشیه‌ی دور نمایشگر بسیار باریک شده و قسمتی از بالای نمایشگر هم به خاطر ایجاد فضا برای دوربین سلفی و حسگرها، بریده شده اســت.

b64ffafd a714 44f4 99fc 5d6d29eeb65f اولیکسار طراحی نهایی اپل آیفون 8 را نشان داد

هنوز زمان زیادی تا معرفی آیفون ۸ باقی مانده اســت و معمولا این نوع عــکــس هـا و اطلاعات، از مردادماه در اینترنت پخش می‌شد؛ باوجوداین، شرکت اولیکسار تضمین می‌کند که این قاب‌ها کاملا برای آیفون ۸ مناسب اســت. این شرکت علاوه بر قاب، پیش‌فطریقه محافظ‌های صفحه‌نمایش آیفون ۸ را هم شروع کرده اســت.

در ســال‌های اخیر، شرکت اپل تدابیر امنیتی زیادی برای جلوگیری از لو رفـــــتن مشخصات و اطلاعات محصولاتش انجام داده اســت و حتی گزارش‌هایی مبنی کاهش لو رفـــــتن این نوع اطلاعات توسط اپل منتشر شده اســت؛ ولی این‌طور که به نظر می‌رسد، نه‌تنها این موارد کم نشده، بلکه شرکت‌های تولید‌کننده‌ی لوازم جانبی هم هیجان بیشتری برای نشان دادن گوشی جدید اپل نشان می‌دهند.

نظر شما درباره‌ی این عــکــس هـا و طراحی آیفون ۸ چیست؟

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته اولیکسار طراحی نهایی اپل آیفون ۸ را نشان داد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما