• تاریخ : ۸ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : آی تی

کمپانی HMD قبلا اعلام کرده بود که در حال آزمایش اندروید اوریو به روی نوکیا ۸ می‌باشد و به زودی آی تی سواد کوه این نسخه از سیستم عامل اندروید برای این گوشی نیز منتشر خواهد شد. اما این بزودی دقیقا چه زمانی است؟ در ادامه با آی تی سواد کوه همراه باشید تا پاسخ این سوال را بررسی کنیم.

خب، اگر همه چیز با توجه به برنامه‌ریزی‌ها پیش برود، صاحبان گوشی‌های نوکیا ۸ نباید بیشتر از یک ماه برای دریافت آی تی سواد کوه اندروید اوریو منتظر بمانند. در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی که اخیرا در تایوان برگزار شده بود، با توجه به اینکه نوکیا ۸ برای اولین بار نیز در همین کشور عرضه شد، مقامات HMD در این رویداد تایید کردند که این گوشی تا اواخر ماه اکتبر آی تی سواد کوه اندروید ۸ را دریافت خواهد کرد.

در هفته‌ی اول اکتبر این پرچمدار جدید کمپانی HMD، در بسیاری از کشورها قابل دسترس خواهد بود اما اکنون تنها در بعضی از مناطق قابل خریداری می‌باشد. HMD Global از اینکه توانسته دوباره طرفداران گوشی‌های نوکیا را به خرید این گوشی جدید متمایل نماید بسیار خرسند بوده و قطعا آی تی سواد کوه سیستم عامل این گوشی را به زودی منتشر خواهد کرد. این آی تی سواد کوه نیز قطعا در میزان فروش این گوشی و سطح اعتماد مصرف کنندگان گوشی‌های برند تجاری نوکیا تاثیرگذار خواهد بود.

چند روز پیش نیز در خبرها اشاره کردیم که این کمپانی قرار است تا پایان سال جاری آی تی سواد کوه اندروید ۸ را برای گوشی‌های نوکیا ۳، نوکیا ۶ و نوکیا ۵ منتشر نماید و اکنون نیز باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این کمپانی فنلاندی می‌تواند به وعده‌های خود عمل کند یا نه؟!

 

به نظر شما چقدر می‌توان به روی وعده‌های HMD اعتماد کرد؟

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما