• تاریخ : ۸ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : آی تی

Moto X Pure Edition را به یاد دارید؟ فبلت ۵٫۷ اینچی شرکت موتورولا که در سال ۲۰۱۵ با اندروید ۵٫۱ معرفی شده بود. این فبلت امروز به صورت رسمی آی تی سواد کوه اندروید نوقا را دریافت کرد. در ادامه با آی تی سواد کوه همراه باشد.

در ماه مارس گزارشاتی از تست اولیه اندروید نوقا برای این گوشی منتشر شده بود و در نهایت پس از ۶ ماه این نسخه اندروید برای این گوشی عرضه شد. تمام کاربران این تلفن امروز می‌توانند آی تی سواد کوه اندروید نوقا را به صورت OTA بر روی گوشی خود نصب کنند.

شاید کمی طول بکشد تا آی تی سواد کوه به کشور شما برسد، اگر بی وقفه منتظر اندروید نوقا بوده‌اید می‌توانید از طریق رفتن به تنظیمات /  درباره تلفن / آی تی سواد کوه نرم افزار، نسخه جدید را چک کنید. این آی تی سواد کوه با شماره ۲۵٫۱۱٫۲۲ منتشر شده و مزایای آن حالت دو پنجره‌ای، کنترل اطلاع رسانی پیشرفته، تنظیمات بهبود یافته و عمر باتری بهتر است و همچنین پس از نصب آن نرم افزارهای Google Duo و تماس تصویری گوگل در دستگاه شما نصب می‌شود.

به شما پیشنهاد می‌شود قبل از آی تی سواد کوه شارژ دستگاه خود را بالای ۶۰ درصد برسانید. و اما خبر ناراحت کننده این است که این آی تی سواد کوه آخرین نسخه برای Moto X Pure Edition است و پشتیبانی دو ساله آن به پایان خواهد رسید.

نظر شما درمورد پشتیبانی نرم افزاری شرکت موتورولا چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما